Menu Zavřeno

Mladá Republika uhájila svou existenci proti tradičním monarchiím kontinentu, ale sen o rovnosti všech občanů přesto neměl dlouhého trvání. Po krvavém chaosu pod vládou Národního shromáždění, které poslalo pod gilotinu tisíce, si lid raději zvolil odevzdat své svobody do rukou mladého nadějného generála. Jako nový Konzul shromáždění rozpustil a ujal se vlády sám. Jeho první kroky: šířit slávu revoluce napříč kontinentem a na troskách starých říší vybudovat novou, spravedlivější. Konzulova milionová všelidová armáda se zdá nezastavitelná, a zdá se, že nikdo ze starých vládců si nemůže být jistý trůnem.

Jedinou nadějí monarchistů zůstává Ostrovní impérium. Oddělení od kontinentu mořem, jeho králové odolali všem pokusům o rozvrat i invazím po nejméně tisíc let. Země, kde tradice znamená všechno, se pyšní silnou, perfektně vycvičenou armádou, jejíž rudě odění vojáci by raději tisíckrát padli, než jednou ustoupili.

Schyluje se k rozhodující bitvě, která určí osud světa na generace dopředu. A ve středu rozsáhlého bojiště, na kterém se brzo střetnou statisícová vojska, stojí malá pevnost. Možná právě ona se stane jazýčkem na vahách historie.