Menu Zavřeno

Třetí ročník naší hry proběhl 28. srpna 2021. Děkujeme všem za účast.

KOSTÝMY

Hlavními inspiračními zdroji naší hry jsou evropské války zhurba od Sedmileté do Napoleonských a tomu by se měly blížit i kostýmy. Povíme si, co je ideální si obléci, co je ideální méně i čemu by bylo dobré se vyhnout.

Pro začátek si řekněme, že pokud už máte s kamarády nějakou vhodně sladěnou jednotku (Skoti, Turci, Kozáci,..), určitě nás oslovte a po domluvě vám najdeme místo v našem settingu.

Dále je dobré zdůraznit, že zatímco třeba pirátské kostýmy jsou vlastně dost vhodné (když vynecháte pásky přes oko a náušnice), tak gotické, renesanční nebo steampunkové kostýmy už jsou dost mimo. Tedy špičaté boty, prostřihávané rukávy a lancknechtské barety prosím ne. Neostýchejte se nám poslat své fotky, domluvíme se.

ZBRANĚ

Na bitvě se bojuje tzv. loktarkami, puškami na deodorant. Nějaké máme na půjčení, nebo si můžete vyrobit vlastní podle následujícího návodu:

Na Pinterestu jsme pro vás sesbírali hromadu obrázků, které mohou nějakým způsobem sloužit k inspiraci nebo jako návody.

Jakékoli dotazy nám směle pište – na Facebook nebo na rosada@rolling.cz. Těšíme se, že společně s vámi oživíme pevnost rozmanitým a barevným obrazem lidu v bouřlivém věku revoluce.